A -Tým zasloužená výhra nad FC SB Vlašim "B"

21.09.2023

V dalším kole nás v domácím prostředí čekal vedoucí celek FC SB Vlašim "B", který zatím neztratil ještě bod a nedostal žádnou branku v předešlých utkáních. A proto nás nečekalo žádné lehké utkání. Od začátku utkání se hrál fotbal ve vysokém tempu. Hostující mužstvo ukazovalo svoji kvalitu, ale naše mužstvo za nimi nezaostávalo a šance se přelévaly z jedné strany na druhou. Nám se podařilo dát první branku utkání v 19' min M. Skála 1:0. V dalším průběhu utkání se obraz hry nezměnil a nám se podařilo ještě do poločasu v 42' min dát na 2:0, branku vstřelil T. Skála. Do poločasové přestávky jdeme za stavu 2:0. V druhém poločase se nám hned na začátku 47' min podařilo dát na 3:0 P. Kubice. Druhý poločas již neměl takové tempo jako v prvním poločase, ale pořád se hrál aktivní fotbal. Hostům se podařilo v 64' min vstřelit branku na 3:1 M. Blažek. Ale naše mužstvo za další tři minuty 67' min zvyšuje na 4:1 branku vstřelil P. Kubice. V 76' min hlavní rozhodčí odpískal proti nám pokutový kop, který proměnil hostující D. Vlasák 4:2. A poslední branku tohoto utkání na 5:2 zaznamenal v 92' min Z. Zderadička. V dalším utkání hrajeme v sobotu na hřišti SK Vyžlovka.

TJ Kunice – FC SB Vlašim "B" 5:2 (2:0)

Branky: 19' M. Skála, 42' T. Skála, 48' P. Kubice, 67' P. Kubice, 90+2' Z. Zderadička – 64' M. Blažek, 76' D. Vlasák (p)

Rozhodčí: M. Soukup – J. Stehlík, T. Souček