Doma se nedařilo nic

06.09.2023

V dalším kole jsme doma hráli proti mužstvu FK Říčany. Hned na začátku utkání jsme mohli dát branku O. Gottwald, ale nedal. Do dvacáté minuty se hrálo vyrovnané utkání, naše mužstvo nastřelilo dvakrát břevno hostující branky (T. Skála), ale poté začal úřadovat hostující hráč V. Holub, který v rozmezí dvou minut 25' 0:1 a 27' 0:2 dostal hostující mužstvo do dvoubrankového vedení. Poté začali mít hosté převahu, ale do poločasu již žádná branka nepadla. Tak v poločase prohráváme 0:2. Ve druhém poločase jsme chtěli s výsledkem ještě něco udělat, ale po další brance v 47' V. Holub 0:3 a v 51' rozhodčí nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil hostující kapitán M. Sus, ten překonal na druhý pokus našeho brankáře 0:4 (První pokus náš brankář chytil, ale hlavní rozhodčí nechal opakovat pokutový kop údajně pro pohyb našeho brankáře před zahráním pokutového kopu). Hostujícímu mužstvu se podařilo ještě v 64' přidat další branku V. Holub 0:5. Naše mužstvo v 70' vstřelilo branku na 1:5 T. Skála a 85' uzavřel skóre tohoto utkání F. Tůma 2:5 Bohužel toto utkání se nám vůbec nepovedlo. V dalším utkání hrajeme v neděli 10.9. od 13:00 na hřišti TJ Sokol MiřeticeTJ Kunice – FK Říčany 2:5 (0:2)Branky: 70' Tomáš Skála, 85' Filip Tůma – 25',27',47',64' Vojtěch Holub, 51' Martin Sus (p)Rozhodčí: F. Brýl – M. Písařík, J. MrkvičkaDS: J. MázdraŽK: 2-1Diváci: 100Sestava:R. Chadima – O. Gottwald, R. Buček, P. Janků, A. Tůma – Z. Zderadička © (60' J. Garček), F. Tůma, J. Zaal, M. Skála, D. Prokš (54' M. Ryger) – T. Skála Trenér: L. LiškaNa střídání:A. Simandl, J. Garček, J. Vodička, M. Ryger, D. MoravecAutor: Tomáš Burminov, vedoucí mužstva