A-tým veze 3 body z Olbramovic

29.08.2023

V dalším utkání jsme hráli na hřišti nováčka SK Olbramovice, které postoupili z okresního přeboru. Od začátku utkání se nám nedařilo udržet míč na svých kopačkách a vázla kombinace. Postupem času jsme se začali také dostávat do zakončení, a po faulu na našeho hráče v 35 minutě zahrával M. Skála trestný kop ze strany, který našel v pokutovém území P. Janků, který míč poslal na T. Skálu a ten míč doklepl do branky, čímž nás poslal do vedení 1:0. Jelikož do poločasu nepadla žádná branka, tak jsme vedli 1:0. Ve druhém poločase v 50 minutě Z. Zderadička přihrál na volného O. Gottwalda a ten nedal domácímu brankáři šanci vedeme 2:0. Po této brance se domácímu mužstvu podařilo v 52 minutě snížit na 2:1 Drábek. Nám se po obdržené brance nedařilo podržet míč na soupeřově polovině a domácí mužstvo začalo mít převahu, ale nás podržel v těžkých chvílích brankář R. Chadima s naší obranou. A tak si nakonec vezeme domu tři body. V příštím utkání hostíme doma mužstvo FK Říčany.

SK Olbramovice – TJ Kunice 1:2 (0:1)